Bio potraviny | zdravá výživa
Bio potraviny

KONTAKT

Zdravé výživa & bistro:

ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

odpovědná osoba:
Radka Dvořáková
IČ: 280 71 590
DIČ: CZ28071590
 
Tel.: 775 643 597
 
FAKTURAČNÍ ADRESA:

ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

Komenského 176
389 01 Vodňany
 
Prodejna Vodňany

Komenského 176
389 01 Vodňany

 

 

Sledujte nás také na:
Bio nebio krámek, bio potraviny
Web stránka | QR kód:
QR kód bionebiokramek.cz
Acai Berry Pyré - Bio 500 ml  

Acai Berry Pyré - Bio 500 ml , bio potraviny, zdravá výživa


Kategorie: Potravinové doplňkyAcai Berry Pyré - Bio 500 ml  bio potraviny
Kód produktu:
000217
Omlouváme se...

zboží není momentálně dostupné.

POPIS PRODUKTU

Acai Berry Pyré - Bio 500 ml, FairTrade

Bobulovité plody tropické palmy Acai Berry (Euterpe Oleracea) s obsahem ovocné dužiny rostou v Amazonii a jsou zdrojem energie, vlákniny, spousty přírodních účinných látek a vitaminů. Tyto plody mají blahodárné účinky na lidský organismus v mnoha směrech. Pomáhají při detoxikaci a předčasném stárnutí organismu, podporují oběhový systém a srdce, pomáhají při snižování cholesterolu, podporují trávení a vylučování, posilují imunitní systém, mohou zvyšovat libido a jsou známé pro své protizánětlivé účinky. Také vyhovují dietním programům jako podpůrný prostředek při snižování váhy.
Acai Berry Pyré je velmi oblíbený doplněk stravy, který dodá tělu energii, potřebné vitaminy a vlákninu, která je velmi důležitá ke správné funkci střev. Acai Berry pyré je 100% pyré z čerstvých plodů acai bez obsahu konzervantů, barviv a sladidel. Zralé, ručně sbírané plody, které byly použity pro výrobu pyré, zajišťují maximální obsah všech účinných látek. Bobule Acai Berry jsou domorodci velmi ceněny pro jejich všestranné pozitivní účinky na lidský organismus. Jedinečné účinky mají tyto plody jak na tělo, tak i na duševní stav uživatelů.
Vybrané bobule jsou zpracovány do 36 hodin po sklizni, protože po této době dochází k rychlému znehodnocení plodů. Tropické palmy vydávají své plody jen v amazonské oblasti ve volné přírodě a nejsou pěstované na monokulturních plantážích, kde by mohlo docházet k chemickému přihnojování a zatěžování plodů. Sklizeň bobulí klasickým způsobem ve volné přírodě je zárukou vysoké kvality a čistého složení plodů. 
Zejména z tohoto důvodu jsou důležitým zdrojem příjmu pro obyvatelstvo v amazonské oblasti. Acai Berry z amazonské oblasti jsou ideálními plody pro fair trade - spravedlivý obchod. 
Pyré ze vzácných bobulí palmy Acai Berry má silné antioxidační vlastnosti, zajišťuje dokonalé čištění těla od toxických látek a podporuje přirozený metabolismus a obnovu buněk. Účinné látky a vitaminy, které jsou v pyré obsaženy, rozpouštějí usazeniny, které organismus zatěžují. Pyré má osvěžující, velmi zajímavou a lahodnou chuť, které neodoláte a zařadíte ji jako doplněk stravy do jídelníčku celé rodiny. Pyré je vhodné jako svačinka, dezert nebo osvěžující mlsání plné vitaminů.
Bobule Acai Berry jsou známé po celém světě pro své blahodárné účinky na organismus, po jejich konzumaci se budete cítit svěží, odpočatí a plní energie. Pyré obsahuje řadu důležitých vitaminů, esenciální mastné kyseliny, proteiny, železo, draslík, fosfor a vápník. Ideální je jako doplněk stravy pro podporu zdravého životního stylu a zdraví samotného. Pečlivě kontrolovaný produkt německé kvality dodržuje nejpřísnější standardy, takže máte jistotu, že vy a vaše rodina konzumujete tu nejlepší kvalitu na trhu.

Objem:
500 ml

Dávkování:
Pyré je možné konzumovat 2x denně po 30 ml, popřípadě můžete stejné množství zředit vodou nebo džusem a pít. Pyré nenahrazuje pestrou stravu.

Vhodné pro:

Děti od 3 let a dospělé osoby.

NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006
o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 není možné poskytovat tyto informace přímo na produktech.


Více informací získáte na:
http://bio-webinfo.cz/acai-berry-pyre---bio-500-ml-fairtrade-67

OHLASY ZÁKAZNÍKŮ

Recenze / ohlasy zákazníka na Heureka.cz
Přidat recenzi / ohlas zákazníka na Heureka.cz