Bio potraviny | zdravá výživa
Bio potraviny

KONTAKT

ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

Radka Dvořáková

IČ:   280 71 590
DIČ: CZ28071590
Tel.: 775 643 597
 
Otevírací doba:
PO-PÁ 8:30hod. - 13:30hod.
 
Obědy našeho bistra jsou na objednání,volat můžete do 9:00 ráno.
 
 FAKTURAČNÍ ADRESA:

 ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

 Komenského 176
 389 01 Vodňany
 

 Vše ohledně provozu krámku  a bistra najdete zde, pokud potřebujete více informací, neváhejte volat.

 Odpolední hodiny věnuji objednaným  klientům na Access bars, Thetu a dalším příjemnostem...

 Moc děkuji za pochopení .Volejte, vše si můžeme domluvit i ohledně nákupů, které mohu předem připravit...


 

 

Aloe vera - 100% Bio šťáva 500 ml  

Aloe vera - 100% Bio šťáva 500 ml , produkty Australské terapie


Kategorie: Potravinové doplňkyAloe vera - 100% Bio šťáva 500 ml  bio potraviny
Kód produktu:
0001599
Omlouváme se...

zboží není momentálně dostupné.

Aloe vera - 100% Bio šťáva 500 ml

Aloe vera - 100% Bio šťáva 500 ml


Aloe Vera byla pro své léčivé vlastnosti známá již v biblických dobách a dnes se jí někdy dokonce říká královna léčivých rostlin. Naše babičky používaly hlavně slupku listů na hojení odřenin, popálenin, ekzémů, bradavic a slunečních spálenin. 

Šťáva z listů aloe vera má široké využití. Působí například jako antioxidant a podporuje detoxikaci, obranyschopnost a imunitní systém. Má příznivý vliv na kontrolu tělesné hmotnosti a hubnutí, normální stav pokožky a snižuje napětí a únavu. Navíc pomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi, podporuje správné vylučování, nebo pomáhá udržet komfort organismu před a při menstruaci. 

Více než třicet let se léčivými účinky aloe vera zabývá Dr. Peter Atherton M.B.Ch.B., D.Obst. R.C.O.G., M.R.C.G.P. z univerzity v Oxfordu. Na základě jeho výzkumů bylo zjištěno, že šťáva z aloe vera obsahuje více než 280 mikronutrientů. 


Aloevera - 100% Bio šťáva má jemnou chuť bez výrazného aroma a je vyrobena nejmodernější metodou zpracování, aby bylo získáno maximum účinných látek.Aloe vera je rostlina obsahující mnoho důležitých látek - vitamíny, aminokyseliny, enzymy, mono a polysacharidy. Tyto látky poskytují Aloe vera příznivé vlastnosti.


Složení: 100% BIO šťáva z lisovaného gelu Aloe vera


Jemná chuť bez výrazného aroma - pravá chuť Aloe vera,bez obsahu jakýchkoliv uměle přidaných látek - konzervantů,  sladidel, barviv, dochucovadel, xanthan gumu (tvořícího rosolovitou  konzistenci) aj.,stabilizováno pouze pasterizací - neobsahuje kyselinu citrónovou.


Dávkování: Užívejte 3x denně 20-50 ml (pro detoxikaci 3x denně 20 ml, při akutních stavech 3x denně 50 ml). Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců.Na základě absence sladidel a dochucovadel je možné Total Aloe vera  použít také zevně jako: pleťové tonikum po nanesení na vatový tampon - v  případě akné, popálenin, ekzémů a jiných kožních onemocnění.

Máte zájem o bližší informace?
Jméno *
Email *
Zpráva
  Opište kód
 *