Bio potraviny | zdravá výživa
Bio potraviny

KONTAKT

Zdravé výživa & bistro:

ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

odpovědná osoba:
Radka Dvořáková
IČ: 280 71 590
DIČ: CZ28071590
 
Tel.: 775 643 597
 
FAKTURAČNÍ ADRESA:

ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

Komenského 176
389 01 Vodňany
 
Prodejna Vodňany

Komenského 176
389 01 Vodňany

 

 

Sledujte nás také na:
Bio nebio krámek, bio potraviny
Web stránka | QR kód:
QR kód bionebiokramek.cz
Bio bonbony - šalvěj + citron 170g 

Bio bonbony - šalvěj + citron 170g, bio potraviny, zdravá výživa


Kategorie: SladkostiBio bonbony - šalvěj + citron 170g bio potraviny
Kód produktu:
000235
Omlouváme se...

zboží není momentálně dostupné.

POPIS PRODUKTU

Bio bonbony - šalvěj + citron

Bonbóny bez cukru s příchutí citronu a šalvěje

Přemýšlíte, jaké potěšení může přinést nachlazení? Víme o jednom! Bonbóny Sanct Bernhard s příchutí citronu a šalvěje jsou ideálním podpůrným prostředkem, jak se co nejrychleji zbavit nepříjemných příznaků nachlazení, které se projevuje škrábáním, pálením v krku a následným kašlem. Pokud chceme zmírnit tyto problémy související s nachlazením, pak je na místě začít užívat tyto bonbóny, které jsou bez cukru a s příjemnou příchutí citronu a šalvěje. 


Bonbóny Sanct Bernhard jsou zcela přírodní a zaručeně vám pomohou od nepříjemného škrábání v krku a kašle. Bonbóny mají sladkou citronovou příchuť s blahodárným účinkem šalvěje. Šalvěj je bylina, která je známá svými zklidňujícími vlastnostmi, ty vám pomohou se zbavit nepříjemného a obtěžujícího škrábání a bolesti v krku. Tato přírodní cukrovinka se může užívat kdykoliv vás bolí v krku, chraptíte nebo máte problémy s hlasivkami. Bonbóny s příchutí citronu a šalvěje dokonale zvlhčují ústní dutinu, zklidňují postižená místa v krku a celkově pomáhají od bolesti. Po použití bonbónu okamžitě ucítíte úlevu a přirozenou svěžest. 


Sanct Bernhard bonbóny bez cukru s příchutí citronu a šalvěje se podle staré tradice vaří v měděných kotlích nad ohněm a poté jsou vyráběny ručně. Vraťte se do dětství, do dob vašich babiček, kdy vše bylo vyráběno pouze z přírodních zdrojů a tradičním způsobem bez chemikálií. Při tvorbě těchto tradičních bonbónů jsou používány jedině přírodní rostlinné a ovocné výtažky, bez umělých barviv a aromat.

Objem: 170 g

 NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č.. 1924/2006
o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 není možné poskytovat tyto informace přímo na produktech.


Více informací získáte na:
http://bio-webinfo.cz/bio-bonbony---salvej-citron-37

OHLASY ZÁKAZNÍKŮ

Recenze / ohlasy zákazníka na Heureka.cz
Přidat recenzi / ohlas zákazníka na Heureka.cz