Bio potraviny | zdravá výživa
Bio potraviny

KONTAKT

ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

Radka Dvořáková

IČ:   280 71 590
DIČ: CZ28071590
Tel.: 775 643 597
 
Otevírací doba:
PO-PÁ 8:30hod. - 13:30hod.
 
Obědy našeho bistra jsou na objednání,volat můžete do 9:00 ráno.
 
 FAKTURAČNÍ ADRESA:

 ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

 Komenského 176
 389 01 Vodňany
 

 Vše ohledně provozu krámku  a bistra najdete zde, pokud potřebujete více informací, neváhejte volat.

 Odpolední hodiny věnuji objednaným  klientům na Access bars, Thetu a dalším příjemnostem...

 Moc děkuji za pochopení .Volejte, vše si můžeme domluvit i ohledně nákupů, které mohu předem připravit...


 

 

Káva s Ganodermou(Reishi-Lesklokorka lesklá) 20x3,5g 

Káva s Ganodermou(Reishi-Lesklokorka lesklá) 20x3,5g, produkty Australské terapie


Kategorie: Čaj, káva a kakaoKáva s Ganodermou(Reishi-Lesklokorka lesklá) 20x3,5g bio potraviny
Kód produktu:
000694
Omlouváme se...

zboží není momentálně dostupné.

Káva s Ganodermou(Reishi-Lesklokorka lesklá) 20x3,5g

Káva s Ganodermou(Reishi-Lesklokorka lesklá) 20x3,5g)


Pokud se nehodláte zřeknout požitku z pití kávy, ale přitom chcete pečovat i o své zdraví, máme pro Vás řešení. Pijte kávu s Ganodermou, která má blahodárné účinky na zdraví. Krabička obsahuje 20x3,5g. Z jednoho 3,5g sáčku uvaříte dvě silné kávy o obsahu 1,25 dcl.


Složení: instantní káva 96%, Lesklokorka lesklá-Ganoderma lucidum 4%


V Číně už po tisíciletí považují houbu Ganoderma (lat. Ganoderma lucidum, česky Lesklokorka lesklá, japonsky Reishi, čínsky Ling-zhi) za vynikající léčivou rostlinu. Je prvním tzv. „potravinovým doplňkem” s léčivými účinky, který nemá žádné vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Podporuje obranyschopnost organismu, účinně napomáhá předcházení chorob.


Vědecké výzkumy a pokusy potvrzují pozitivní účinky Ganodermy ve všech směrech, hlavně její schopnost čistit krev; zlepšuje krevní oběh a kvalitu buněk. Umožňuje správnou činnost vnitřních orgánů, zlepšuje slabou fyzickou kondici a posiluje imunitní systém. Prokazatelně je úspěšná při léčení těch nemocí, které jsou způsobeny špatným krevním oběhem. Pomáhá uchovat dobrý zdravotní stav a vitální vzhled.


Možná to zní neobvykle, ale Ganoderma má dvojí možný účinek - může zvýšit, ale i snížit krevní tlak - podle potřeby organizmu. Harmonizuje činnost imunitního systému a zvyšuje jeho přirozenou samoléčící schopnost.


Káva Ganocoffee neutralizuje v organizmu nahromaděnou kyselost, zabraňuje pálení žáhy. Při jejím pravidelném a výlučném užívání (pokud si chcete ověřit její skutečný účinek, nepijte jiný druh kávy!) si můžete upravit krevní tlak, mohou ji pít i lidé s vysokým krevním tlakem.


Houba Ganoderma (nazývaná Lesklokorka obyčejná) obsahuje téměř 200 výživných látek, důležitých pro náš organizmus. Nejvýznamnější z nich je organické germanium s proti nádorovými účinky, které v přírodě patří mezi nejúčinnější léčivé látky. Houba Ganoderma je léčivá rostlina, která nemá vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Zlepšuje všeobecný stav organizmu, napomáhá předcházení chorob.

Máte zájem o bližší informace?
Jméno *
Email *
Zpráva
  Opište kód
 *