Bio potraviny | zdravá výživa
Bio potraviny

KONTAKT

ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

Radka Dvořáková

IČ:   280 71 590
DIČ: CZ28071590
Tel.: 775 643 597
 
Otevírací doba:
PO-PÁ 8:30hod. - 13:30hod.
 
Obědy našeho bistra jsou na objednání,volat můžete do 9:00 ráno.
 
 FAKTURAČNÍ ADRESA:

 ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

 Komenského 176
 389 01 Vodňany
 

 Vše ohledně provozu krámku  a bistra najdete zde, pokud potřebujete více informací, neváhejte volat.

 Odpolední hodiny věnuji objednaným  klientům na Access bars, Thetu a dalším příjemnostem...

 Moc děkuji za pochopení .Volejte, vše si můžeme domluvit i ohledně nákupů, které mohu předem připravit...


 

 

KHADI prášek ZE SMĚSI BYLIN – ajurvédská receptura 150 g 

KHADI prášek ZE SMĚSI BYLIN – ajurvédská receptura 150 g, produkty Australské terapie


Kategorie: KHADIKHADI prášek ZE SMĚSI BYLIN – ajurvédská receptura 150 g bio potraviny
Kód produktu:
000301
Omlouváme se...

zboží není momentálně dostupné.

KHADI prášek ZE SMĚSI BYLIN – ajurvédská receptura 150 g

 Khadi prášek ZE SMĚSI BYLIN – ajurvédská receptura 150 g


100% rostlinný šampón a kondicionér - jemný a intenzivně pečující


Jedná se o jedinečnou směs mnoha jemně rozemletých bylin, která je určená pro mytí vlasů a pokožky hlavy, a to absolutně přírodní cestou. Obsažené ajurvédské byliny zároveň o vlasy intenzivně pečují, vyživují je a chrání. Vlasy jsou po umytí hedvábně hebké, pevnější a mají výrazně větší objem. Tento 100% bylinný prášek je vhodný rovněž pro všechny, kdo jsou alergičtí na chemické látky. Vlasy myje velice jemně, avšak účinně, představuje tak zároveň výborný dětský šampón.  


Tato unikátní bylinná směs je sestavená podle tradiční ajurvédské receptury a představuje ideální mycí a ošetřující prostředek, zejména v případě jemných vlasů. Kromě reethy obsahuje např. shikakai, amlu, bhringaraj nebo neem, rostliny se silným účinkem na kvalitu a zdraví vlasů. Tyto rostliny posilují vlasové kořínky a strukturu vlasů, působí proti vypadávání vlasů a předcházejí jejich šedivění. Působí rovněž proti lupům a různým kožním problémům. Reetha a shikakai obsahují přírodní saponiny a čistí tak intenzivně vlasy a vlasovou pokožku. Tato receptura dodává vlasům objem a lesk.


SLOŽENÍ (INCI): extrakt z kůry Sapindus Mukurossi (reetha), Acacia concinna (shikakai), Emblica officinalis (amla), Adatoda vasika (bansa), Eclipta alba (bhringaraj), Azadirachta indica (neem), Ocimum sanctum (tulsi), Trigonella Foenum-Greacum (methi, pískavice řecké seno), Lawsonia enermis (mehendi), Citrus medica limonum (citrón), Rosa sinensis (ibišek), Syzygium cumini (jamun), Mangifera indica (mango)


NÁVOD K POUŽITÍ:


V závislosti na délce Vašich vlasů rozmíchejte 1-2 lžíce prášku s horkou vodou a vytvořte středně hustou pastu. Po vychladnutí na tělesnou teplotu ji naneste přímo do mokrých, avšak neumytých vlasů. Nechte působit 10-15 minut. Delší doba působení v délce 30 minut zesiluje účinek na vlasy a pokožku hlavy. Vlasy opláchněte pouze vodou. Upozornění pro ty, kdo mají chemicky odbarvené blond vlasy: otestujte si prosím pastu na vzorku vlasů.Vzhledem k narušení vlasové struktury by u odbarvených blond vlasů mohlo dojít k nežádoucímu tónu. Ten lze po několika umytích šampónem z vlasů vymýt, přesto u takovýchto vlasů doporučujeme přípravek otestovat.


VÝROBCE: Khadi, Indie

Máte zájem o bližší informace?
Jméno *
Email *
Zpráva
  Opište kód
 *