Bio potraviny | zdravá výživa
Bio potraviny

KONTAKT

ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

Radka Dvořáková

IČ:   280 71 590
DIČ: CZ28071590
Tel.: 775 643 597
 
Otevírací doba:
PO-PÁ 8:30hod. - 13:30hod.
 
Obědy našeho bistra jsou na objednání,volat můžete do 9:00 ráno.
 
 FAKTURAČNÍ ADRESA:

 ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

 Komenského 176
 389 01 Vodňany
 

 Vše ohledně provozu krámku  a bistra najdete zde, pokud potřebujete více informací, neváhejte volat.

 Odpolední hodiny věnuji objednaným  klientům na Access bars, Thetu a dalším příjemnostem...

 Moc děkuji za pochopení .Volejte, vše si můžeme domluvit i ohledně nákupů, které mohu předem připravit...


 

 

Noni  Bio 500 ml 

Noni Bio 500 ml, produkty Australské terapie


Kategorie: Potravinové doplňkyNoni  Bio 500 ml bio potraviny
Kód produktu:
000233
Omlouváme se...

zboží není momentálně dostupné.

Noni Bio 500 ml

Noni BIO 500 ml


Tropické ovoce Noni není v našich končinách příliš známé, ale pro své výborné vlastnosti se postupně dostává do podvědomí a ukazuje, jak příroda umí být mocnou čarodějkou. Tato rostlina se běžně nachází na Havaji, Fidži a Tahity, tedy exotických dálkách, kde život plyne jiným tempem a slunce svítí o to více.
Šťáva z plodů Noni je 100% přírodní bez jakýchkoliv přísad, značka SonneMacht garantuje německou kvalitu a ty nejpřísnější podmínky. Šťáva se vyrábí ze zralých plodů, které mají jemnou chuť a před dalším zpracováním jsou skladovány za účelem zrání více než 120 dní v sudech. Díky enzymům a dlouhému zrání má tak tato šťáva výraznější účinky než mladá šťáva. To vše podle starobylého receptu z Polynésie a v souladu s ekologickým systémem.
Plody Noni obsahují důležité látky jako stopové prvky, aminokyseliny, minerály, vitaminy a enzymy, které lidské tělo potřebuje ke správnému rozvoji. Určitě je třeba zmínit selen, vlákninu, esenciální mastné kyseliny, xeronin, scopoletin a významné dávky vitaminu C. Zvláště pak dokonale zralé plody vyhřívající se na slunci v exotických dálkách v divoké přírodě, nikoliv na farmě plné pesticid a hnojiv, splňují veškeré požadavky na kvalitní doplněk stravy.
Tato lahodná šťáva stimuluje imunitní systém, pomáhá od bolesti a tlumí záněty, bojuje proti předčasnému stárnutí a chorobám souvisejících s věkem, uvolňuje stres, působí jako perfektní antioxidant, zvyšuje vitalitu, pomáhá mírnit alergie a působí jako tzv. životabudič. Je ideální v období chřipek a nachlazení, protože chrání proti virům a bakteriím, uvolňuje stres a celkově podporuje zdravou funkci těla.


Dávkování:
Šťávu je vhodné pít na lačný žaludek po 1-2 lžících denně, postupně je možné dávky zvyšovat až na 25 ml. V ranních hodinách pomáhá tělu připravit se na další den, před spaním zase zvyšuje energii a pohodu. Doporučujeme pravidelnou konzumaci.


Objem:
500 ml 


 

Máte zájem o bližší informace?
Jméno *
Email *
Zpráva
  Opište kód
 *