Bio potraviny | zdravá výživa
Bio potraviny

KONTAKT

Zdravé výživa & bistro:

ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

odpovědná osoba:
Radka Dvořáková
IČ: 280 71 590
DIČ: CZ28071590
 
Tel.: 775 643 597
 
FAKTURAČNÍ ADRESA:

ZDRAVÉ BISTRO s.r.o.

Komenského 176
389 01 Vodňany
 
Prodejna Vodňany

Komenského 176
389 01 Vodňany

 

 

Sledujte nás také na:
Bio nebio krámek, bio potraviny
Web stránka | QR kód:
QR kód bionebiokramek.cz
O nás 

O nás

 

Ahoj.

Jsem Radka.

Jsem tu, protože se mi tu moc líbí… Znáte ten pocit? Pocit, že jste právě teď na místě, kde máte být. Zrovna se mi to děje.

Proč je to tak těžký o sobě něco napsat?

Miluju otázky a ráda na ně odpovídám . Otázky otevírají nové možnosti. S každou otázkou přichází impuls, věci, které dosud neznám. Je to určité poznání toho, o čem by člověk měl přemýšlet sám za sebe, přestože odpovídá někomu jinému.

Životní otázka: “Kdo jsem?“. Většina lidí si jí už položila a našli jste odpověď? Tyto otázky a odpovědi mě dovedly až do mého krámku. A právě teď si mohu takto s Vámi povídat a to mě baví.

Každý máme svou vlastní cestu a díky tomu se spolu potkáváme a vzájemně poznáváme.

Můj krámek je moje království, kde se cítím dobře a kde se cítí dobře lidé, kteří za mnou chodí nakupovat anebo jen tak, pozdravit, popovídat.

Tento životní způsob mi otevřel spoustu nového, jak v otázce zdraví a vším, co s tím souvisí a zároveň to ovlivnilo mé myšlení, nadhled, ale vytvořilo to i můj současný život.

Každé ráno vstávám s tím, že věřím v to, co dělám.  A se spoustou dalších přání a možností, které tento nový den přinese.

 

                                                                     

Radka Dvořáková
Radka Dvořáková           

A jak vypadá můj obyčejný den?

Ráno voňavé a sladké ovoce, k tomu směs oříšků a semínek. A mám plno energie pro další nové nápady, které dají optimismus mě i lidem, se kterými se setkám. K příjemnému dni patří samozřejmě i spousty dalších věcí, které nás všechny velice ovlivňují. Mám ráda hudbu, ráda si přečtu pěknou knížku, voňavé květiny, milý úsměv, protažení v podobě jógy anebo ranního chi-runningu. Mám kolem sebe lidi, které miluji a oni mě, myslím, že k dokonalosti už nic nechybí. Dalších věcí můžu vyjmenovat ještě spoustu. Důležité je že, vše vychází ze mě, toto utváří mou osobnost. A když večer, půjdu spát a zpětně se podívám na svůj prožitý den, jsem spokojená. A pocit spokojenosti je hodně silný a pravdivý. Ovšem, že se občas přihodí něco, co se mi tolik nelíbí, ale přesto to k našemu životu patří, a když se můj život více skládá z mozaiky mých přání a snů, potom i nepříjemnosti se stávají malinkými a nedůležitými.

Nevím, zda to o mé osobě už nestačí, myslím, že ano.

V dnešní době se ke mně připojily i mé dvě dcery a v mém krámku mi pomáhají a poznávají blíže můj svět. Krámek se rozšířil o internetový obchod a tím se můžeme k mnohým z Vás přiblížit a ukázat co vše se dá ve Vašem životě pozměnit. Věřím, že pro tuto chvíli naše společná spolupráce bude pro nás všechny stejně bohatá a příjemná.  

Moc se těším na naši komunikaci. Velice ráda předám to, co jsem se naučila, ale zároveň ráda poslouchám a učím se od svého okolí, to co ještě neznám a neumím….

Děkuji, že jste se podívali na náš krámek a těším se…Radka

                                                                                   

OHLASY ZÁKAZNÍKŮ

Recenze / ohlasy zákazníka na Heureka.cz
Přidat recenzi / ohlas zákazníka na Heureka.cz